Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Józef Żeleński odchodzi na emeryturę. Zdzisław Nowak będzie nowym kierownikiem Osiedla "Łazarz" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Józef Żeleński odchodzi na emeryturę. Zdzisław Nowak będzie nowym kierownikiem Osiedla "Łazarz"
16-09-2014 01:37   Janusz Ludwiczak
Podczas okolicznościowego zebrania Rady Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald, które odbyło się w poniedziałek w Klubie Osiedlowym "Krąg" pożegnano Józefa Żeleńskiego, dotychczasowego kierownika Osiedla "Łazarz", który po 41 latach pracy przechodzi z początkiem października na emeryturę.

Józef Żeleński, dotychczasowy kierownik Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald z początkiem października odejdzie na emeryturę.

Podczas 40 lat, które wspólnie przepracowaliśmy imponował mi szacunek do mieszkańców. Po Tobie zostaną nie tylko termomodernizacje budynków, ale jeszcze długo ludzie będą wspominać dobrego kierownika - mówił podczas zebrania okolicznościowego Jerzy Babiak, przewodniczący Rady Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald.

Słowami Bolesława Leśmiana "Odjazd" mówiącymi o... pożegnaniu chciałbym jak najserdeczniej Państwu podziękować zwyczajnie i tak po prostu. Do widzenia... i tak od serca podziękować za wszystko i co od Państwa wszystkich otrzymałem na mojej zawodowej drodze, za pomoc i za wspólną pracę na rzecz mieszkańców naszego osiedla - powiedział w trakcie uroczystości Józef Żeleński, odchodzący kierownik Osiedla "Łazarz".

Wiadomo już, że od 5 października nowym kierownikiem Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald będzie dotychczasowy zastępca, Zdzisław Nowak. Natomiast zastępcą kierownika będzie Adam Antoniewski.

Józef Żeleński był kierownikiem Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald przez 41 lat. 1 kwietnia 1973 r. rozpoczął pracę w tej instytucji jako zastępca kierownika ds. technicznych. 1 września 1995 r. został kierownikiem Osiedla "Łazarz". W 2010 roku otrzymał tytuł Człowiek Roku Łazarza za wieloletnie zasługi na rzecz mieszkańców.


Komentarze (5)

05-10-2014 21:56:35
dmowskiego
Dziękujemy za wszystko kierowniku i wszystkiego dobrego na dalsze lata
05-10-2014 11:28:08
lokator
Ile osób tyle opinii,nie dogodzi się wszystkim. grunt to nie zawracać sobie głowy tymi co nic nie robią a tylko o wszystko mają pretensje
18-09-2014 21:42:48
Dmowskiego
Zamiast SM ŁAZARZ, powinno być: SM FAMILIADA !!! Zdzisiu, Szymek Family. Jak to powiedział Franc Maurer w PSACH: "czasy się zmieniają a pan ciągle jest w komisjach". Dziadostwo tak jak było tak jest i bedzie. Penerstwo pod blokami, w blokach i nowość czyli bezdomni pijący alkohol, sikający, srający, śpiący gdzie popadnie. Policja czyli jakieś małolaty w mundurach sporadycznie pojawi się to tu to tam, ale nic z tego nie wynika.
16-09-2014 11:21:17
mieszkaniec
Niekompetencja z poprzedniej epoki odchodzi, a co dalej??? Czy coś się zmieni?
16-09-2014 09:16:46
M.
Czy prawdą jest to co ćwierkają wróbelki, czyli że nowy pan kierownik jest teściem swojego zastępcy? W sumie nie jest to zabronione, ale zbieżność nazwisk w SM Łazarz jest wyjątkowo częsta i nieprzypadkowa.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lis

do 23-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznański Jarmark Świąteczny - Betlejem Poznańskie

27

lis

Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Katarzynki
• nauka jazdy tramwajem
• zwiedzanie Izby Pamięci
• wystawa modeli papierowych, w skali HD i z klocków Lego w godz. 12:00-16:00

Dworzec Zachodni
Katarzynki
• wystawa taboru historycznego i współczesnego
• wystawa pojazdów technicznych
przystanek PeSTki - w godz. 12:00-16:00

29

lis

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Piosenki Leonarda Cohena - koncert Kwartetu Proforma
- bezpłatne wejściówki na spektakl można rezerwować mailowo (zapisy.klubkrag@gmail.com) lub odebrać w sekretariacie Klubu Krąg

02

gru

do 04-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: